Obec Lánov
Obec Lánov
Oficiální stránky obce

Důležitá telefonní čísla:

Starosta: Eliška Rojtová

Telefon: 499 432 211, 603 112 761

E-mail: starosta@lanov.cz


Místostarosta: Markéta Kreislová

Telefon: 493 314 596, 604 172 044

E-mail: mistostarosta@lanov.cz


Provoz obce: Milan Ježek

Telefon: 499 432 220, 725 951 722

E-mail: provoz@lanov.cz


Účetnictví: Ilona Kobrlová

Telefon: 499 432 234

E-mail: ucetni@lanov.cz


Asistentka: Renata Srnská

Telefon: 493 314 598

E-mail: asistentka@lanov.cz

 

 

Pozemky, stavby: Jaroslav Hanč

Telefon: 499 432 051

E-mail: hanc@lanov.cz


Infocentrum: Karolína Boková

Telefon: 499 432 083

E-mail: infocentrum@lanov.cz


Investice: Ing. Jan Šilar

Telefon: 724 621 093

E-mail: silar@lanov.cz


ITC, kabelová TV: Radovan Jákl

Telefon: 607 602 738

E-mail: admin@lanov.cz


Poplatky:  Jaroslava Kučerová

Telefon: 493 314 599

E-mail: poplatky@lanov.cz

 

Spojení

Adresa, spojení:fotografie

Obecní úřad Lánov
Prostřední Lánov 200
543 41 Lánov

informace: obec@lanov.cz

  • IČ: 00278041
  • DIČ: CZ00278041
  • Číslo účtu u České spořitelny: 1303714339/0800
  • Číso účtu u ČSOB: 133666148/0300
  • ID datové schránky: avja7em

Úřední hodiny:

  • Pondělí 13:00 - 17:00
  • Středa 8:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Starostka: 

Eliška Rojtová

Místostarostka: 

Markéta Kreislová

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:

JUDr. Ing. Martina Nyklová, Ph.D.
poverenec@aknyklova.cz

Kontakty

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

google-play-download

app-store-download

Krkonoše

logo

logologo

Odkazy

logo

logologo

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3